TUTAJ ZACZYNA SIĘ

ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA

Students’ Science Expo to pierwsze w Polsce targi kół naukowych na skalę ogólnopolską

Rejestracja dla firm została wydłużona do 1 paździedrnika.

Zaufaj młodym!

Polscy studenci to jedna z najszybciej rozwijających się grup społecznych, która zadziwia swoją kreatywnością i ilością nowych rozwiązań w dziedzinie nauki i techniki. Wielu studentów już od początku swojej działalności na uczelni zostaje koordynatorami wysokobudżetowych projektów, a także jest laureatami prestiżowych konkursów na skalę ogólnokrajową i międzynarodową. To wszystko dzięki ich zaangażowaniu w działalność naukową i przynależność do kół naukowych polskich szkół wyższych.

Korzystaj z innowacji!

Poznanie działalności naukowej studentów to doskonała okazja do szukania inspiracji we wdrażaniu nowych technologii czy procedur przemysłowych. Aktywnie działający studenci to w dzisiejszych czasach motor napędowy wielu przedsiębiorstw, w których stanowią podstawę zatrudnienia i stają się pracownikami wyznaczającymi nowoczesne trendy w wielu gałęziach nauki i gospodarki.

Wspólne działanie

Polskie koła naukowe odnoszą sukcesy na wielu płaszczyznach i są widoczne na arenie światowej konkurując z czołowymi zespołami z zagranicy. Już teraz mogą liczyć na wsparcie dużych firm i przedsiębiorstw, bo dzisiejszy biznes podąża za nauką i innowacjami. Dołączając do Students’ Science Expo Państwa Firma może odnaleźć nowy obszar do wypromowania swojej marki.

Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy

Udział w Students’ Science Expo to sposobność na nawiązanie kontaktu z przyszłymi inżynierami, potencjalnymi pracownikami Firmy, a także prezesami strategicznych kół naukowych w Polsce. Podczas naszych targów będą mogli Państwo przeprowadzić pierwsze rozmowy ze studentami i odnaleźć sektor do wzajemnej współpracy i promocji.

Zapraszamy do rejestracji!*

* Po dokonaniu rejestracji prosimy o uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 95zł/osobę, w ramach której zapewniamy materiały konferencyjne, obiad oraz  przerwę kawową.